Mudanya’da Gökhan Dinçer’den ‘ulaşılabilirlik’ sözü

BURSA (İGFA) – 31 Mart’ta gerçekleştirilecek mahallî seçimlerde Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı Gökhan Dinçer, halkla biraraya gelmeye devam ediyor.

Bursa’nın Mudanya ilçesi Küçükyenice Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan AK Parti Mudanya Belediye Lider adayı Gökhan Dinçer, yeniden ağır ilgiyle karşılandı.

Mudanya’nın daha yaşanabilir bir yer olması için yapmayı planladıkları projeler hakkında bilgiler veren Dinçer, en büyük vaadinin halkla kuracağı aile ortamı olacağını söz ederek, “7 yaşından 70 yaşına kadar herkesin kullanabileceği bir sistem kuracağız. Gördüğünüz eksiklikleri fotoğraf görüntü yahut bildiri yoluyla bizlere iletebileceksiniz. Yapılan her şikayet yahut teklife geri dönüş mecburiliği olacak. Bunu neden yapıyoruz. Hizmetleri direkt yerinde takip etmek ve vatandaşımızı idare anlayışımız katmak için bu yolu kuracağız. Elhasıl biz sıkıntıları birlikte tespit edip tahlilleri birlikte bulacağız. Bulduğumuz tahlillerle birlikte yapılan yatırımları daima birlikte takip edeceğiz” diye konuştu.

AYAKLARI BOTSUZ ÜSTÜ MONTSUZ ÇOCUK KALMAYACAK

İlçedeki meseleleri bildiklerini söyleyen AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı Gökhan Dinçer, üreticilerle, gençlerle ilgili çok özel projeler hazırladıklarını belirtti.

Üretici ailelerin çocuklarının önünü açacak projeler üretmeye çalıştıklarını kaydeden Dinçer, “Trafikten otoparka denizle olan entegrasyon problemlerinden her birini çözmek ismine hoş projeler hazırlıyoruz. Bunların her birini yaptık, yaparız, yeniden yapacağız” dedi. Dinçer, “İnşallah bizim yönettiğimiz Mudanyamız’da, belediyede hiçbir çocuğumuz ayakları botsuz, üstü montsuz kalmayacak.” dedi.

Daha sonra Güzelyalı Burgaz Mahallesi’nde de vatandaşlarla buluşan Dinçer, burada da halkın büyük ilgisi ve tezahüratlarla karşılandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir