Menderes’te ”Do You Speak English” Zamanı

Menderes Belediyesi tarafından başlatılacak ücretsiz İngilizce kursu için kayıtlar alınmaya başlandı. Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan öğrencileri kurstan yararlanmaya davet etti.

Menderes Belediyesi’nin, Menderes İlçe Halk Eğitim Merkezi’nin işbirliğiyle gerçekleştireceği İngilizce kursu için kayıt dönemi başladı. Ücretsiz kurstan yararlanmak isteyenler belediyeye başvurarak kayıt yaptırabilecek.

Başvurular şahsen yapılacak

10-12 yaş aralığındaki öğrenciler için gerçekleşecek kurs için başvurular Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılacak. Öğrenci ve veliye ait kimlik fotokopisi ile şahsen yapılacak başvurularla ilgili detaylı bilgiye vatandaşlar 0232 700 00 00 numaralı telefondan ulaşabilecek.

Sosyal belediyecilik

Eğitime önem verdiklerini ifade eden Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, ‘’ Bizim için eğitim her şeyin başında geliyor. Menderes’imize hizmetlerimizi sunarken bu anlayışla hareket ediyoruz. Sosyal belediyeciliğin en iyi örneklerini sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizdeki öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlayacak projeleri hayata geçiriyoruz. Bu kapsamda İngilizce kursumuz için kayıtları almaya başladık. Kayıtlar sonunda oluşacak sınıflara göre kısa süre içinde kursumuz başlayacak. Öğrenci kardeşlerimiz velileriyle birlikte belediyemize gelerek ücretsiz olacak kursumuza kayıt yaptırabilirler’’ dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir